0911556999 VAJNORSKÁ 142, 831 04, BRATISLAVA
0911556999
VAJNORSKÁ 142, 831 04, BRATISLAVA

Priebeh dovozu

Priebeh dovozu

Naša spoločnosť sprostredkúva dovoz vozidiel z krajín EÚ, no predovšetkým z Nemecka. Na základe špecifikácie, ktorú zadáte s údajmi o požadovanom vozidle vieme, o aké vozidlo máte záujem. Podľa Vašich požiadaviek na typ, farbu, výbavu a iné detaily Vám budú zaslané ponuky na e-mail.

V momente keď sa rozhodnete pre konkrétne vozidlo, naša spoločnosť overuje všetky informácie podľa VIN čísla vozidla. Ak je vozidlo podla VIN v poriadku a má pravidelný servis, rezervujeme ho. Následne Vám zašleme objednávku/zálohovú zmluvu, ktorú je potrebné pozorne prečítať a podpísať. Sú v nej obsiahnuté iniciály predajcu a zákazníka spolu s technickými parametrami vozidla. Spolu s objednávkou obdržíte aj faktúru na zálohovú platbu vo výške 10% z celkovej ceny vozidla. Pravdepodobný termín dovozu vozidla do Slovenskej republiky budete vedieť už pri objednávaní. Po zaplatení zálohy v dohodnutej výške je pre vozidlo vyslaný poistený odťah. Naši zamestnanci na mieste prezrú vozidlo po technickej a vizuálnej stránke a následne merajú lak kvalitnými meračkami laku, aby sme si boli istí stavom. Po dovoze automobilu na Slovensko sa spraví Kontrola originality a vybavíme všetky potrebné formality až na prihlásenie na ŠPZ. Pri preberaní vozidla na jednej z našich pobočiek, v Trenčíne alebo v Bratislave, vozidlo do zvyšnej sumy vyplácatena účet spoločnosti alebo financuje vozidlo leasingová spoločnosť. Následne si môžete auto odviezť a zostáva vám už len zaplatiť zákonné poistenie a prihlásit ho vo svojom okrese na Dopravnom inšpektoráte.

Cena je pre Vás konečná.

V tejto cene je zahrnutý kompletný balík služieb, ako:

K preberaniu vozidla si môžete prizvať odborníka prípadne môžeme zájsť s autom do servisu podľa Vášho výberu.

Na všetky ďalšie otázky ohľadne dovozu a ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Sme tu pre Vás denne PO-PIA od 9,00-18,00 hod na čísle 0911 556 999.

Riziko kúpy vozidla od pochybných autobazárov či súkromných osôb cez našu spoločnosť je oproti individuálnemu dovozu nulové. Nemecká preslávená kvalita a servis, bohatá ponuka a profesionalita nemeckých dodávateľov sú zárukou spokojnosti našich klientov. Klient je pre nás na prvom mieste, a preto sa snažíme čo najlepšie vyhovieť jeho individuálnym požiadavkám. Spokojnosť každého klienta je pre nás prvoradá. Presvečte sa aj vy o kvalite našich služieb, prípadne sa informujte o dovezených vozidlách do vášho mesta či okresu.

Prečo auto z Nemecka

Trh automobilov v Nemecku poskytuje obrovské množstvo vozidiel. To zaisťuje bezproblémové vyhľadanie požadovaného vozidla. Navyše výrazne ušetríte, pretože európske ceny na trhu automobilov sú stabilnejšie a výrazne výhodnejšie.

Vďaka pravidelnému servisu vozidiel u autorizovaných predajcov a kvalite stavu vozoviek v Nemecku, sú ojazdené automobily preukázateľne zachovalejšie. Často sa nám stáva, že nové vozidlo, ktoré je u nás len na objednávku, stojí v Nemecku na showroome a je už registrované. Od 1. prihlásenia mu teda začala plynúť záruka a hoci vozidlo nejazdí, jeho cena sa znižuje. Vozidlá sú kupované od oficiálnych predajcov, čo zaručuje vždy overiteľnú pravosť a dáva garancie, že do vozidiel neboli vykonané zásahy či už vonkajšie alebo vnútorné. V Nemecku je uzákonené za trestné stáčanie kilometrov na tachometri, takže je ich stav pri predaji skutočný.

Výhody:

Nevýhody:

Ak sa však rozhodnete pre kúpu/dovoz automobilu z Nemecka/EU, prevezmeme na seba takmer všetky hore spomenuté “nevýhody” a odbremeníme vás od akejkoľvek technickej, logistickej a administratívnej časti spojenej s kúpou/dovozom auta zo zahraničia.